Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger

579697

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles 11 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 2/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (22 bud)
4329013
3 200
4329016
4329013
2 800
4329015
2 600
4329013
2 400

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.