Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie

579693

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Los Angeles 9 Februari 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (7 bud)
4323313
4318466
4310683
4310683
900
4318456
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.