Erik Olson färglitografi

579692

ERIK OLSON (1901-1986): Figurkomposition, signerad och daterad Erik Olson 84, numrerad 7/280, färglitografi, ca 26,5 x 26,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Erik Olson färglitografi

Budhistorik (4 bud)

4323913
550
4323787
500
4323787
4306879

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.