Corneille färglitografi

579683

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Komposition med man och fågel, signerad och daterad Corneille -92, numrerad 190/250, färglitografi, ca 14,5 x 17 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Corneille färglitografi

Budhistorik (3 bud)

4327848
4327775
4316745

Slutpris SEK:
36 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.