Stolar 1800-tal

579673

STOLAR, 1 par, lövträ, troligen England, 1800-tal, gustaviansk stil, genombruten ryggbricka med kopplat spjälknippe, skuren dekor, svart klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, förstärkningar

Möbler, Stolar

Rum 20

Stolar 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4325181
2018-10-10 16:04:27

2018-10-12 kl 19:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.