Gunnar Greiber oljemålning

579600

GUNNAR GREIBER (1919-2011), "Den äppelgula världen", dubbelsignerad Greiber, olja på duk, 35 x 32,5 cm

Med gåvodedikation

Rum 6

Gunnar Greiber oljemålning

Budhistorik (23 bud)
4327105
2 400
4326800
4320772
4326799
1 900
4320772
1 800

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.