Bertil Vallien ''Galaxy Blue'' vaser och skål

579555

BERTIL VALLIEN, ''Galaxy Blue'' vaser och skål, 3 st, glas, Kosta Boda, Artist Collection, med överfång i blått och vit samt pålagt blå glasdekor, signerade, delvis etikettmärkta, höjd 8-22 cm

En nagg till fotringen av skålen, den större vasen med en mindre nagg till överfången, bruksslitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Budhistorik (8 bud)
4322411
4322408
950
4322405
4322404
750
4322402
700

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.