6 stolar 1800-talets slut

579547

STOLAR 6 st, 1800-talets slut, blandstil, ek, rikligt skulpterad dekor, sitsar klädda med ljus textil, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage, enstaka mindre lagningar, senare klädsel

Möbler, Stolar

Hylla 10

6 stolar 1800-talets slut

Budhistorik (8 bud)
4324615
4325932
4324615
4325929
4324615
650

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.