Kumi Sugai

579519

KUMI SUGAI (Japan, 1919-96): Komposition, signerad Sugaï, 26/88, litografi, signerad och numrerad 14/38, 76x56 cm

Konst, Nutida

Kumi Sugai
Budhistorik (35 bud)
4330992
3 400
4330445
3 200
4330445
4329479
2 800
4329630
2 800

Slutpris SEK:
3 400
309 EUR, 357 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.