Anders Sköld oljemålning

579482

ANDERS SKÖLD (född 1968): Fiksmåsar, signerad och daterad Anders Sköld -14, olja på duk, ca 55x57 cm, oramad

Fack 34

Anders Sköld oljemålning

Budhistorik (43 bud)
4328895
9 000
4328910
8 800
4328895
8 600
4328906
8 400
4328895
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.