Chiffonjé 1800-talets mitt

579434

CHIFFONJÉ, Karl Johan, omkring 1800-talets mitt, fanér i björk, 3-lådig, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, dragknoppar i ben, svärtade detaljer, höjd ca 132 cm, bredd ca 112 cm, djup ca 51 cm

Fanér med lagningar, åldersslitage

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Chiffonjé 1800-talets mitt

Budhistorik (4 bud)

4325377
950
4325375
600
4325189
4317319

Slutpris SEK:
950
86 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.