Ulrica Hydman Vallien oljemålning

579360

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): skulpturer, 1 par, i form av dalahäst, polykromt bemålade och signerade Ulrica H.V, höjd 17 cm

Ytskador

Konst, Skulpturer

Budhistorik (26 bud)
4328071
4325344
3 800
4328070
3 800
4325344
3 200
4324516

Slutpris SEK:
364 EUR, 420 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.