Byrå Louis XVI-stil

579349

BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, mahognyfanér, mässingsbeslag, höjd 74, 65x36 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå Louis XVI-stil

Budhistorik (8 bud)
4325716
4324880
700
4323874
550
4322458
500
4309427
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.