Melody Brzezinski, oljemålning

579298

MELODY BRZEZINSKI (USA, född 1960), triptyk, "Briar rose enchanted", komposition, signerad samt daterad 2004, olja på duk, 73x60 cm per tavla

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (18 bud)
4326847
5 200
4326555
5 000
4326846
5 000
4326555
4 800
4326845
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.