Marianne Ågren oljemålning

579240

MARIANNE ÅGREN (född 1941): Dam i rött, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 93x68 cm

Rum 11

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (18 bud)
4309565
4311319
1 900
4309565
4311317
1 400
4309565

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.