Skål design Åke Holm

579210

ÅKE HOLM, skål, stengods, signerad Å Holm, målad dekor i svart av man och kvinna till häst, höjd ca 13,5, diameter ca 38,5 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skål design Åke Holm

Budhistorik (2 bud)

4316594
4306904
1 400

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.