Pierre-Emmanuel I Dielman oljemålning

579182

PIERRE-EMMANUEL I DIELMAN (1800-1858): Pastoral scen föreställande herde med får, signerad Dielman, olja på duk, 100x70 cm

Krackelyr, smuts, smärre färgbortfall, oramad

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (16 bud)
4329073
22 000
4328193
21 000
4329068
21 000
4328193
16 000
4329066
15 500

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.