Jacob Forsell fotografi

579159

JACOB FORSELL (född 1942): Astrid Lindgren, signerad och daterad -78, gelatinsilverfotografi, ca 40x27,5 cm

Fotografi

Fack 14

Jacob Forsell fotografi

Budhistorik (28 bud)
4338626
5 200
4338627
5 000
4338626
4 600
4338620
4 400
4338617
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.