Anders Persson ''Bumlingen'' bordslampa

579071

ANDERS PERSSON, ''Bumlingen'' bordslampa, Ateljé Lyktan, rödlackerad, rund fot, ställbar arm, rund skärm, etikettmärkt, höjd ca 65 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Budhistorik (8 bud)
4327927
650
4327869
600
4325782
550
4327866
500
4325782
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.