Stolar K.A. Roos 8 st

579066

STOLAR, 8 st, brickmärkta K.A. Roos Helsingborg, 1900-talets senare hälft, gustaviansk stil, persikomålade, sitsar klädda med vit textil, sitthöjd ca 49 cm

Slitage, smuts, smärre repor, fläckar och smuts på sitsar

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar K.A. Roos 8 st

Budhistorik (20 bud)
4327979
4327902
3 800
4327857
3 600
4327901
3 600
4327857
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.