Tenn

579044

FAT, ASSIETTER, COASTERS, LJUSSTAKAR, 50 dlr., tenn, 18/1900-tal, rokokostil, en ljusstake gustaviansk stil, en ljusstake äldre (senbarock), diameter ca 10-23 cm, höjd ca 6-15 cm

Slitage, bristningar, fläckar, stötskador

Diverse

Tenn

Budhistorik (10 bud)
4331255
850
4331401
4331255
750
4330871
700
4330871
650

Slutpris SEK:
850
77 EUR, 89 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.