Vettar trä 1800-tal

579025

VETTAR, 3 st., trä, 1800-talets slut, bemålade, längd ca 26-42 cm

Slitage, färgbortfall, smärre avslag

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7, Hylla 9

Vettar trä 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
4330894
2 800
4331546
2 600
4330894
2 400
4331510
4330894

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.