Keshan orientmatta

579024

ORIENTMATTA, Keshan, ca 330x237 cm

Spår av äldra malskador, slitage

Mattor/Textilier

Keshan orientmatta

Budhistorik (29 bud)
4329122
2 800
4329115
2 600
4329112
2 400
4329102
4329099

Slutpris SEK:
2 800
255 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.