Fat 1700-tal

578992

FAT, tenn, 1700-tal, otydliga stämplar, diameter ca 38 cm

Brätte med buckla, bristning o skada

Diverse

Monter 6

Fat 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
4327859
850
4309480
4309480
4327681
4309480

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.