Oidentifierad konstnär oljemålning

578837

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Interiörscen, signerad Warren, olja på duk, ca 66x74 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 39

Budhistorik (15 bud)
4327787
1 300
4307119
4327785
4307119
4327784

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.