Bruno Hoppe oljemålning

578806

BRUNO HOPPE (1859-1937): tillskriven, "Frieri i köket", osignerad, olja på duk, 35x24 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Bruno Hoppe oljemålning

Budhistorik

2018-10-11 kl 15:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.