Edvin Ollers oljemålning

578780

EDVIN OLLERS (1888-1959): Landskap, signerad och daterad E Ollers 1952, olja på duk, ca 23x32 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4325275
4308444

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.