Bert-Johnny Nilsson färglitografi

578756

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): Komposition, signerad B Johnny Nilsson, numrerad 8/100, färglitografi, ca 27x21 cm

Ej inramad

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (1 bud)

4307099
2018-10-04 09:19:54

2018-10-11 kl 15:06
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.