Ivor Abrahams färglitografier

578755

IVOR ABRAHAMS (1935-2015): (2), Kompositioner, signerade och numrerade Ivor Abrahams 87/100, daterade -76, färglitografier, editerad av Advanced Graphics London, bladmått ca 49x36 cm

PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägare

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ivor Abrahams färglitografier

Budhistorik

2018-10-11 kl 16:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.