Flickporträtt 1800-tal

578747

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av flicka i prickig klänning, osignerad, olja på duk, ca 27x32 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Flickporträtt 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
4328020
4324765
4324765
1 800
4311988
1 700
4311985
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.