Lucio Fontana

578298

LUCIO FONTANA (Italien 1899-1968), Concetto Spaziale, 1900-talets mitt, screentryck, oramat blad, bladstrl 54x42 cm, bladmått 70x50 cm.

Krackelering i tryck.

Kundcenter

Lucio Fontana
Budhistorik (6 bud)
4333466
4 200
4320793
4314176
4312829
4312581
1 900

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.