Vytautas Kasiulis olja på duk

578253

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): olja på duk, signerad Kasiulis, ca 45x37 cm, ej eximinerad ur ram

Makadamgatan 11, Helsingborg

Vytautas Kasiulis olja på duk

Budhistorik (19 bud)
4346547
16 000
4345417
15 500
4346546
15 500
4345417
15 000
4346544
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.