Dockskåp med inredning

577816

DOCKSKÅP med inredning, 1800-talets senare del och framåt, 6 rum i 3 våningar, inredd med bl.a. möbler i Walterhausen, en stor mängd tillbehör i glas, keramik och metall, skåpets höjd inklusive benställning, 173, 97x36 cm

Diverse skador, delar saknas, delvis olika skador

Ändringar/tillägg
En nyckel medföljer, finns att avhämta vid utlämningen

Leksaker, Diverse, Tema

Rum 21

Dockskåp med inredning

Budhistorik (35 bud)
4336017
24 000
4336009
23 000
4336007
22 000
4335991
21 000
4336003
21 000

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.