Carl Michael von Hausswolff, Red on the Blood

577764

CARL MICHAEL VON HAUSSWOLFF (född 1956): "Red On The Blood, Ekaterinburg, 2010", signerad på baksidan Carl Michael von Hausswolff, c-print på aluminium, 185x125 cm.

PROVENIENS: Galleri Niklas Belenius, Stockholm

Fotografi

Rum 18

Budhistorik (4 bud)

4337966
1 300
4337664
4337223
4332477

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
24 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.