Dennis Morris Sid Viscious

577760

DENNIS MORRIS (Jamaica/Storbritannien, född 1960): "Sex Pistols, Sound Check, Brunnel University", signerad och numrerad 1/25, pigmentprint, S. 101x76,5 cm

Fotografi

Visas på begäran

Dennis Morris Sid Viscious

Budhistorik (10 bud)
4338545
8 200
4337859
8 000
4337103
5 600
4336308
5 400
4335514
5 200

Slutpris SEK:
8 200
745 EUR, 861 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.