Samling fingerborgar 28 st

577745

FINGERBORGAR, 28 st, 2 st 18 k guld, total vikt 3 g/st 1800-tal, 2 st silver, porslin, cloissonné mm

Smärre slitage, sten saknas på en silverfingerborg

Diverse, Guld/Smycken

Samling fingerborgar 28 st

Budhistorik (18 bud)
4317978
1 600
4320378
4317978
1 300
4310878
4310670

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.