T Hagiwara gouache på siden

577208

T HAGIWARA (verksam under 1900-talets mitt): "MS Jarl R Trapp", signerad Mr T Hagiwara, Yokohama, Japan och daterad 1969, gouache på siden, ca 28.5x40 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 17

T Hagiwara gouache på siden

Budhistorik (6 bud)
4322714
550
4323283
500
4322714
450
4321399
4315730

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.