Oljemålning signerad Kovalskaya

557121

KOVALSKAYA (Ryssland 18/1900-tal): Vinterlandskap, signerad och daterad Kovalskaya 1915, olja på duk, 66,5 x 100 cm

Ändringar/tillägg
Visning Art & Antiques
Nybrogatan 32

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
4362763
7 000
4362755
6 800
4362499
6 600
4361299
6 400
4361291
6 200

Slutpris SEK:
7 000
735 EUR, 910 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.