Pablo Picasso

549315

PABLO PICASSO (1881-1973): Ur serien "Portrait Imaginaire", signerad i trycket, litografi, numrerad F 230/250, bladstorlek 65x50 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Pablo Picasso

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
4382148
1 050
4376904
4371601
920
4350792
900
4350791
880

Slutpris EUR:
1 050
10 960 SEK, 1 233 USD
Utropspris EUR:
1 500-2 000