Schuco grisar

536041

SCHUCO GRISAR, 3 st, 1930-tal, bestående av: flöjt-, fiol- och trumspelande, urverksdrivna, filtkädda, höjd ca 11,5 cm

Flöjtspelande med defekt funktion, slitage/smärre slitage

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Schuco grisar

Budhistorik (4 bud)

4336353
2 400
4319267
4314856
4313275

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.