Flicka med barnvagn

533993

FLICKA MED BARNVAGN, 1920-tal, troligen Güntermann, litograferad plåt i ett flertal färger, under gång så rör damen benen och barnet för nappflaskan till munnen, urverksdriven, längd ca 17 cm

Smärre/obetydliga lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Flicka med barnvagn

Budhistorik (25 bud)
4336435
6 000
4333415
5 800
4333415
5 000
4336429
4 800
4333415
4 600

Slutpris SEK:
6 000
630 EUR, 780 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.