Distler coupé

533987

DISTLER COUPÉ, 1930-tal, med uniformerad chaufför, grönlackerad plåt, batteridrivna lampor fram, öppningsbara dörrar, hjul helt i plåt, reservhjul bak, märkt "I A 3058", urverksdriven, längd ca 32 cm

Obetydliga/smärre skador

Leksaker, Diverse, Tema

Distler coupé

Budhistorik (16 bud)
4337053
4 200
4337038
4337016
3 800
4336990
3 600
4337014
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.