Lehmann Oh My 685

533893

LEHMANN OH-MY 685, 1910-30-tal, steppande man i litograferad plåt, klädd i blå kavaj, rödrutiga byxor och gul hatt, urverksdriven, höjd 25 cm

Flagga saknas, lack/smärre lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Lehmann Oh My 685

Budhistorik (9 bud)
4336416
3 600
4336761
3 400
4336416
4336591
2 800
4336416
2 600

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.