Ljuskrona gustavianskt stockholmsarbete

Föregående | Översikt | Nästa

572634

LJUSKRONA, 1700-talets senare del, gustavianskt stockholmsarbete, för 4 ljus, olikslipade prismor på mässingsstomme, brännförgylld, höjd ca 83, diameter ca 55 cm

Omarbetad, förgyllning med slitage

Belysning, Ljuskronor, Selected

Rum 11

572634 - Ljuskrona gustavianskt stockholmsarbete
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (10 bud)
4269022
15 000
4269021
13 000
4269020
12 000
4269018
10 000
4266973
4 400

4 timmar 20 minuter kvar
Avslutas 2018-09-20
19:20   (20:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
15 000
1 466 EUR, 1 715 USD
Utropspris SEK:
25 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.