Ellen Jolin oljemålning

572300

ELLEN JOLIN (1854-1939): Stilleben, signerad och dtaerad Ellen Jolin 1889, olja på duk, ca 102x65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 19

Ellen Jolin oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4267894
13 000
4267683
12 500
4266969
12 000
4266598
8 200
4265002
7 600

Slutpris SEK:
13 000
1 270 EUR, 1 486 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.