Valthorn förnicklat

572277

VALTHORN, 1900-tal, i etui, förnicklad, märkt C.G.Conn Ltd USA, längd ca 63 cm

Bucklor, munstycke saknas

Instrument

Kundcenter

Valthorn förnicklat

Budhistorik (35 bud)
4267370
9 000
4267368
8 800
4267368
8 200
4266629
8 000
4266629
7 800

Slutpris SEK:
9 000
818 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.