Gunnar Torhamn oljemålning

572180

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Komposition med metande människor på brygga, signerad Torhamn, olja på pannå, ca 44x54 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Gunnar Torhamn oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4265874
4259552
4254785

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.