Madeleine Pyk oljemålning

572106

MADELEINE PYK (född 1934): "Stafliet har tagit på sig mockadoserna", signerad M Pyk, datrerad lund 2005, olja på duk, ca 63x45 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (17 bud)
4267610
17 500
4267004
17 000
4267609
17 000
4267004
16 500
4266755
16 000

Slutpris SEK:
17 500
1 710 EUR, 2 000 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.