Åsa Jungnelius Lipstick

571689

ÅSA JUNGNELIUS, "Lipstick", ur serien make up, signerad Åsa Jungnelius och daterad 2007, unik, handblåst glas, höjd ca 73 cm

Fläckar

Glas, Konstglas, Nutida, Selected

Kundcenter

Åsa Jungnelius Lipstick

Budhistorik (16 bud)
4261492
8 800
4260514
8 600
4256949
8 400
4256948
8 200
4254550
8 000

Slutpris SEK:
8 800
860 EUR, 1 006 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.