Bokhyllor 1900-tal

571552

BOKHYLLOR, 2 st, 1900-tal, engelsk stil, fanérade i mahogny, dekor av intarsia, vardera höjd ca 170, 90x33 resp 120x33 cm

Bruslitage, smärre fläckar

Möbler, Hyllor

Rum 1

Bokhyllor 1900-tal

Budhistorik (65 bud)
4265682
17 500
4265684
17 500
4265682
17 000
4265680
16 500
4265680
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 710 EUR, 2 000 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.